> > > Flash Tattoos® Sheebani Ella Flash Tattoo
Flash Tattoos®
16F-48
Flash Tattoos® Sheebani Ella Flash Tattoo
9.90TL


AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR

 

PAYLAŞMAYA NE DERSİN?

Çağla Şikel'in de seçimi Sheebani Flash Tattoo oldu. Elelrde özellikle şahmeran görünümü ile çok şık duran, yüksek parlaklık ve uzun kalıcılık süresi ile kendini belli eden bu ürün Dünya'da en çok satılan Flash Tattoo modelidir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. 

Değişim/İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLERE GÖZ ATTINIZ MI?

Eighteen Flash Tattoo
12.90 TL
Rose Bushes Tattoo
9.90 TL
Dandelion Tattoo
14.90 TL
Storyline Flash Tattoos
9.90 TL