> > > Flash Tattoos® Exclusive Tattoo-1
Flash Tattoos®
16F-300
Flash Tattoos® Exclusive Tattoo-1
4.99TL


AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR

 

PAYLAŞMAYA NE DERSİN?

1 Adet  Geçici Dövme. Ebat: 10x21cm. Uygulama yapacağınız bölgenin temiz, kuru ve kremsiz veya yağsız olduğundan emin olun lütfen.

Plastik kağıdı çıkarın ve  cildinize bakacak şekilde yapıştırın. Birkaç saniye kâğıdın üzerine ıslak havlu veya bezle bastırın.

Kâğıdı cildinizden kaldırın. Dövmeniz hazır.

Alerjik ve çok hassas ciltler için öncelikle ufak bir deneme uygulaması yapın.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. 

Değişim/İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLERE GÖZ ATTINIZ MI?

Gül Ve Kelebek Flash Tattoo
5.00 TL
Uzun Sırt Dövmesi
9.90 TL
Body Movin Flash Tattoo
9.90 TL
Flash Tattoo Skull 4Ever
2.00 TL