> > > New Look Canavarlı Giyilebilir Dövme
New Look
TK-689
New Look Canavarlı Giyilebilir Dövme
14.90TL


AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR

 

PAYLAŞMAYA NE DERSİN?

Dövme yapmak isteyip bir türlü cesaret edemeyen yakınlarınıza veya kendinize alabileceğiniz giyilebilen dövmeler sayesinde, dövme merağınızı belli bir süre bastırabileceksiniz hem de istediğiniz zaman giyip çıkartabilirsiniz!

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. 

Değişim/İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLERE GÖZ ATTINIZ MI?

Ancón Halhal
29.90 TL
Crown Pearl Yaka İğnesi
9.90 TL
Rock'n Roll Giyilebilir Dövme 2 Kol
19.90 TL
Silver Saat
39.90 TL