> > > NEO Mascular Bow Broş
NEO
TK-1318
NEO Mascular Bow Broş
64.90TL


AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR

 

PAYLAŞMAYA NE DERSİN?

Boyut: 17  x 7 cm

Gucci'den esinlenerek hazırlanan yaka süsleri koleksiyonundaki kadife, kürk, saten, zirkon taş detaylı yaka süsleri arkasındaki iğne ve klips sayesinde hem saç aksesuarı olarak kullanılabilir hem de çanta süsü veya yaka aksesuarı olarak kullanılabilir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. 

Değişim/İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLERE GÖZ ATTINIZ MI?

Heart Breaker Bere
6.90 TL
Out Of This World Yama Sticker
6.90 TL
Bandana Vizon
12.99 TL
Rock'n Roll Giyilebilir Dövme 2 Kol
19.90 TL