Eagles Geçici Dövme - Melek Kanadı ve Kartal Dövmesi | Newobsessions.com
×
Favorilere Ekle

Eagles Geçici Dövme

14,99
19,90
%24
Yorum Yap (0)
Whatsapp Destek Hattı

Ayrıntılar

Su transferli geçici dövme. Bir pakette görseldeki kadar geçici dövme bulunur. Renkler ve desenler görseldeki gibidir. İstediğiniz deseni kesip paket üzerindeki talimatlara uyarak uygulayabilirsiniz. Tüm testlerden geçmiş olup, sağlığa zararlı madde içermez.
Kartal Dövmesi

Kullanım

Kanat dövmesi en çok beğenilen ve vücut taki bölge olarak ense, boyun, sırt, göğüs ve kol'a yapılan geçici dövme modellerinden biridir. Kanat dövmesi anlamı olarak uçmayı simgeler, ruhun özgürlüğünü, bazen de pegasus ta olduğu gibi büyülü sembolik anlamlar taşır. 

Kanat sembolü aynı zaman da ruhani rehberliği simgeler melek kanadı dövmesi gibi yada bir kartal kanadı gibi gücü simgeler. Kartal dövmesi ve kanat dövmeleri, aynı kuş dövmeleri gibi ruhun özgürlüğe uzanışını ve ilahi rehberliği simgeler ve de farklı tasarımlarla çok çeşitli anlamlar yüklenir.

Eagle Geçici Dövme paketinde, melek kanadı dövmesi, kartal dövmesi, kartal kanadı dövmesi, çeşitli tarzda kanat dövmeleri, uçan minimal kartal dövmesi, uçan kuş dövmeleri, güneş ve ay dövmeleri, minik yıldız dövmeleri, güzel görünümlü font yazı geçici dövmeleri bulunmakta.

Bu Tam Senlik

Bu Ürünü Nasıl Buldun?

Hadi Yorumla!

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Yorumlar
Güvenlik Kodu

Teslimat ve iade :

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir.

İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Flash Tattoos, Geçici Dövmeler, Saç Aksesuarları, Tinsel, Saç Küpeleri gibi bir çok yepyeni trend için
Trendlerin öncüsü Newobsessions siz de e-bültenimize abone olun, fırsatlar ve ayrıcalıklardan haberdar olun!

E-Bülten
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.