> > > New Obsessions Golecha Siyah Hint Kınası
New Obsessions
NA-09
New Obsessions Golecha Siyah Hint Kınası
12.90TL 

PAYLAŞMAYA NE DERSİN?

Doğal siyah hint kınası ile birbirinden değişik desenler çizin. Hint kınası tamamen doğal kına içerir, içinde hiçbir kimyasal madde bulundurmaz. Sağlıklı olduğu gibi elinizde veya vücudunuzda birbirinden değişik motifler çizmeniz için hazır olarak sunulmuştur. Hazır koni şeklindeki hint kınası hazırlanmaya ihtiyaç duymaz. Toz değil, kına macunu kıvamındadır. Sadece açıp kullanın. 

Değişik şablonlar için lütfen sitemizdeki şablonlar ziyaret edin.

Hint kınasını bekarlığa veda, kına gecesi veya herhangi bir günde kullanabilirsiniz. Kına ustası olmanıza gerek yok. HAzır desen şablonlarından birini seçin ve üzerine uygulamayı kendiniz yapın.

ÜRÜN AĞIRLIĞI: Ortalama 25 gr.
Not:Konilerin üretimi manuel yapıldığı için +/- gr. farklılıkları olabilir.
UYGULANIŞI: 
a)Öncelikle kınayı uygulayacağınız yüzeyin tam olarak kuru olmasına dikkat ediniz.
Arzu ederseniz hazır şablonlardan birini elinizin üzerine yapıştrın.Deseni kendiniz çizmek istiyorsanız devam edin.
b)Koninin ucunu açma yerinden açınız.
Ardından, ambalaja hafifçe bastırarak uygulayacağınız yüzeye dilediğiniz şekli veriniz.Kullanım sonrasında koninin ucuna size verilen muhafaza bantını yapıştırınız.
c)Uygulama işleminden sonra yaklaşık 25-35 dakika kurumasını bekleyiniz.Kınanız kuruduktan sonra, üzerinden oluşan tortuyu eliniz ile soyunuz, yıkayarak temizlemeyiniz.Bununla birlikte kınanızı ne kadar uzun süre bekletirseniz o kadar iyi kurur ve bu da rengi daha iyi göstermesine sebep olur.
 
Not: Kınayı uygularken ne kadar bol sürerseniz ve tam olarak kurumasını beklerseniz kalıcılık süresi o kadar uzun olur. 
 
KALICILIK: Kınanın cildinizdeki kalıcılığı suyla temasa ve kınayı uygularken kullandığınız miktara göre değişiklik gösterir.Kınayı bol olarak sürüp 30 dk. kurumasını beklediğiniz takdirde ortalama olarak 5-10 gün kalıcılığı vardır.Belirttiğimiz gibi, bu süreler kullanıma göre değişiklik gösterir.
 
KULLANIM SÜRESİ: Ürünü kullandıktan sonra kapağını kapatmak koşulu ile istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
 
MUHAFAZA ŞEKLİ: Koninin ucuna size verilen muhafaza bantını yapıştırınız.Ardından oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
 
1 adet kına tüp fiyatıdır

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. 

Kargo Firması: Yurtiçi Kargo

Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. 

Değişim/İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. 

Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz. Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde kargo firmasının hizmet bedeli olan 7,99 TL iade edilmemektedir.

Kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız ürünlerin iadesi için : faturanızın alt bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. 
İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 0530-4629198 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da [email protected] e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

BENZER ÜRÜNLERE GÖZ ATTINIZ MI?

Kına Şablonu -3
9.90 TL
Kına Şablonu -1
9.90 TL
Kına Şablonu -2
9.90 TL
Kına Şablonu -4
9.90 TL