New Obsessions - Saç Aksesuarları, Geçici Dövme, Flash Tattoos, Takı - Trend Aksesuarların Adresi
×

Kargo Seçenekleri

YURTİÇİ KARGOLAR

Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo firması ile, adresinize teslim sigortalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Siparişleriniz 24 saat içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firması Türkiye genelinde 1-3 gün arasında adrese teslimatları gerçekleştirmektedir. Resmi tatil günlerinde ve Pazar günleri kargoya teslimat yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler ise Pazartesi günü kargo firmasına teslim edilir.

 

Newobsessions.com’da 100 TL altı alışverişlerinizde 9 TL kargo bedeli sipariş tutarınıza eklenir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli ödenmemektedir. (Kargo ücreti hariç 100 TL olmalı sepet toplamı)

İade taleplerinizde, 15 gün içerisinde siparişinizi oluştururken Yurtiçi Kargo firması geri gönderimlerinize ait bedeller tarafımızca karşılanır.

 

YURT DIŞI KARGOLAR

Türkiye'nin en trend alışveriş sitesi Newobsessions.com, site üzerinde bulunan tüm ürünlerin gönderimini yurt dışına da sağlıyor. Yurt dışı gönderi ücretleri € üzerinden kullandığınız para birimine çevrilmektedir ve siparişinizin toplam ağırlığına bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca ülkeye göre kargo bedelleri değişiklik göstermektedir.

Yurt dışından ürün satın almak ve kargo gödnerimleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için destek@newobsessions.com adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

Yurt dışı gönderimleri PTT kargo ile yapılmaktadır. PTT kargo ile gönderiler Avrupa için ortalama 10 günde teslim edilmektedir.

 

 

 

 

Flash Tattoos, Geçici Dövmeler, Saç Aksesuarları, Tinsel, Saç Küpeleri gibi bir çok yepyeni trend için
Trendlerin öncüsü Newobsessions siz de e-bültenimize abone olun, fırsatlar ve ayrıcalıklardan haberdar olun!

E-Bülten
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.