New Obsessions - Saç Aksesuarları, Geçici Dövme, Flash Tattoos, Takı - Trend Aksesuarların Adresi
×
×

Hakkımızda

Newobsessions firması “If its trendy we have it“ diyerek yola çıktı.

Türkiye, Dubai, Atina, Moskova, Bulgaristan, Hollanda, Danimarka gibi ülkelerde Haziran 2014’de Altın ve gümüş renkli yapıştırma geçici dövmeler satışa çıkararak Amerika’dan sonra Dünya’da ilk olarak pazarın kurucusu oldu. Flash Tattoos® markası ile jenerik bir marka olup güvenilir ve cilde dost tasarım geçici dövmeler üreterek Dünya üzerinde 130 ülkeye sattı.Newobsessions, Türkiye kurumsal müşterilerine Dünya’da trend olacak ürünleri sundu. Takı, saat, bijuteri, aksesuar, ev tekstili, promosyon ürünler, ev dekorasyon ürünleri, Kişisel Bakım ve Güzellik ürünleri, Saç bakım ürünleri ve geçici dövmeler: Newobsessions sizler için bu yıl da 5000’den fazla yeni modelde 1000,000 adetten fazla ürün üretti.

Her Ay değişen tema başlıklarına uygun ürettiği ürünler ile “sevilen marka” lardan oldu.

Okula hazırlık, Dökülen yapraklar, Yılbaşı, Soğuk kış, Sevgililer günü, Kadınlar günü, Dünya Günü, Bahar Dalları, Anneler günü, Yaza Hazırlık, Babalar Günü, Seyahat zamanı, Tatil zamanı temaları ile Türkiye’nin 40’dan fazla ilinde 500’ün üzerinde mağazada, butikte, konsept store’larda, cornerlarda ve online satış sitelerinde sizlerle buluştuk.

Newobssesions; ürün geliştirme departmanı, satınalma uzmanları, pazarlama uzmanları, üretim atölyeleri ve anlaşmalı fabrika ağı ile Şeftali’yi Bursa’dan ; Kahve’yi Yemen’den ; Teknoloji’yi Japonya’dan; Dokuma’yı Denizli’den alıp emeği ekibinden katarak sizlere en iyi ürünlerle ulaşmaya çalışır. Her yeni üründe bu heyecan ve titizlikle hareket eden ekibimiz, heyecanına ortak olan ve her daim “kalite” arayışında olan kurumsal müşterileri ile yeni birlikteliklerle yoluna devam ediyor.

Temsa Grup Şirketlerinden (Ünikent Evleri) Buren Ltd.Şti kalite güvencesi altında her gün gelişime uyanan ekibimiz, yepyeni ürünlerle sizin de mağazalarınızda olmak için sizlerle tanışmayı bekliyor.

Newobsessions.com sizlere Dünya'da trend olan herşeyi getirmekten ve yepyeni ürünler üretmekten mutluluk duyar.

2014 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Newobsessions, ülkemizde 40'dan fazla ilde 500'ün üzerinde mağazada, telefonla sipariş hattı ve online alışveriş keyfi sunan internet mağazası www.newobsessions.com ile sizlerle buluşmaktadır.

Yaratıcı, sıradışı ve yepyeni ürünler, uygun fiyatlara!

Perakendeciliğe yepyeni bir anlayış getirerek, tüketicimize ulaşırken en önemli ilkelerimiz Kalite ve uygun fiyat. Toptan müşterimize hizmetimizde de önceliğimiz kalite, ulaşılabilirlik, farklılık vs ekonomiklik.

Newobsessions'ı  bir kez keşfettikten sonra, bizden aldığınız her ürünün her zaman en yüksek kalitede ve uygun fiyatlarda olduğunu göreceksiniz ve vazgeçemeyeceksiniz.

Newobsessions, geçici dövme, aksesuar, bijuteri, takı, dekorasyon ve bir çok kategoride  perakende ve toptan ürün satışı yapan, sosyal medya hesaplarından instagram, youtube, facebook, twitter ve pinterest sayfalarında hizmet veren internet sitesi ve fiziksel mağazadır.

Referanslarımız

 

 

 

Flash Tattoos, Geçici Dövmeler, Saç Aksesuarları, Tinsel, Saç Küpeleri gibi bir çok yepyeni trend için
Trendlerin öncüsü Newobsessions siz de e-bültenimize abone olun, fırsatlar ve ayrıcalıklardan haberdar olun!

E-Bülten
Zoom Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.